Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul vanzarilor de minim doi ani (domeniul confectiilor constituie un avantaj);
- Cunostinte operare PC – Mozilla sau Google Chrome, Word, Excel;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana serioasa, dinamica cu spirit de initiativa;
- Tinuta si prezenta impecabila.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura informarea clientilor asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, formelor de asistenta, preturilor, promotiilor, etc.;
- Promoveaza produsele firmei si respecta metodele de prezentare si comercializare;
- Intretine curatenia si ordinea in magazin;
- Participa la receptia marfii;
- Solicita necesarul de produse care trebuie livrate din depozit;
- Incaseaza contravaloarea produselor si emite bonul fiscal;
- Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin si depozitul aferent;
- Raspunde de securitatea valorilor banesti (in timpul desfasurarii activitatii), inregistrarea corecta a incasarilor, predarea lor.

Beneficii:
- Salariu fix si comision in functie de realizari;
- Bonuri de masa.

VIADA este un brand romanesc de imbracaminte pentru femei, contine tinute office, coktail si elegante. Produsele sunt comercializate prin reteaua de colaboratori la nivel national precum si prin magazinele proprii.
Website: www.viada.ro . Facebook: Viada Romania

Expirat
Consilier vanzari  -  Viada