Publicat 21 Ian 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Feb 2019

Consilier vanzari

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consultantii de vanzari din industria cosmetica de top exceleaza in vanzarea de produse si solutii cosmetice, si prezinta abilitati semnificative in ceea ce priveste stabilirea, aplicarea si adaptarea strategiei de vanzari la nevoile clientilor.
Suntem in cautarea unor consultanti de vanzari care prezinta o combinatie unica de abilitati compatibile cu strategia de vanzari a companiei si atingerea obiectivelor propuse, care includ:
- Abilitati de negociere si de incheiere a tranzactiilor
- Aspect fizic ingrijit si prezentabil
- Abilitati excelente de intelegere a tipurilor de oameni si de anticipare a nevoilor acestora.
- Competente lingvistice solide (Engleza/Franceza/Germana)
- Capacitatea de a construi si mentine un discurs persuasiv deprezentare a produselor cosmetice
- Abilitati de lucru sub presiune si orientare proactiva in vanzari.
- Capacitate de lucru in cadrul unei echipe ample de vanzari, dar si abilitati de lucru independent.
Salariu:

Descrierea jobului

Evolve Point iti ofera ocazia unica de lucra in industria cosmetica de lux din Europa.
Suntem in cautarea unor consultanti de vanzari pasionati si experimentati pentru oportunitati de angajare in industria de cosmetica de lux din cele mai faimoase capitale din Europa, precum Londra si Paris.
Sentimentul de a lucra pentru o companie internationala activa pe cele mai puternice piete de cosmetice de lux din Europa este unic.
Ofertele noastre de lucru reprezinta o sansa excelenta de a-ti imbogati CV-ul cu un job extrem de cautat in Europa. Un job in industria cosmetica de lux reprezinta, de asemenea, o rampa de lansare sigura catre cariera in vanzari pe care ti-o doresti.

Evolve Point always has focused on finding people eager to make a shift in their professional career.

In the last 15 years, we concentrated our mission on finding undiscovered talents and putting on their disposal an ideal space to develop. We gained a lot of experience in all these years, by supporting hundreds of persons on their way to professional success.

Our values gravitate around people. Therefore, we invest time and resources to make the new recruits feel that they are in front of a huge shift in their professional career.

Evolve Point is an upgrading point for your career, a unique opportunity to step to the next level.

Expirat

Consilier vanzari  -  Evolve Cosmetic