Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 04 Ian 2019

Consilier Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru postul de Consilier Vanzari cautam persoane dinamice, cu multa energie, dar, in acelasi timp, atente la detalii si cu abilitati sociale foarte bune.

Descrierea jobului

Activitatea cuprinde vanzarea mai multor tipuri de produse si servicii :
- masini noi, masini rulate si accesorii
- produse financiare (leasing si credit)
- asigurari si alte servicii

O parte din programul de lucru va fi acordata activitatilor de prospectare, ceea ce presupune incredere in sine, cunoasterea produselor si abilitatea de a interactiona usor cu persoane noi.

Fiecare angajat beneficiaza periodic de cursuri de pregatire on-line si in clasa, in domeniul activitatii de baza si domenii conexe.

Salarizarea este in directa legatura cu rezultatele, fiind foarte avantajoasa pentru cei ce performeaza.

Cauti un job unde colegii iti sunt prieteni, unde rezultatele tale sunt apreciate, unde inveti mereu lucruri noi? Alege sa faci parte din echipa Toyota Valcea, o echipa tanara, dinamica, in continua dezvoltare. La Toyota Valcea lucram pro-activ cu clientii si partenerii, construind relatii pe termen lung bazate pe profesionalism, respect si dedicare. Reprezentanta marcilor Toyota si Lexus in Rm. Valcea.

Expirat
Consilier Vanzari  -  Toyota Valcea

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles