Publicat 01 Ian 2019 | Reactualizat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Consilier Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi care sa ocupe pozitia de consilier vanzari pentru magazinele noastre din:
Afi Palace Cotroceni, Promenada Mall si Galeria Feeria Baneasa

Esti persoana pe care o cautam daca:

  • Ai excelente abilitati de comunicare;
  • Inveti repede si esti ambitios;
  • Iti place sa interactionezi cu clientii;
  • Iti place sa lucrezi in echipa;
  • Iti plac accesoriile de bucatarie;
  • Ai macar 3 ani experienta in vanzari

Descrierea jobului

Iti oferim:

  • Un loc de munca intr-un mediu foarte placut;
  • Oportunitatea de a creste in echipa noastra;
  • Un program de lucru flexibil;
  • Salariu net 1800 lei, bonuri de masa si comision din vanzari;
  • Discount la achizitionarea produselor din magazin.

Din 2008, Almarom Limited este lider de piata pe segmentul accesoriilor de bucatarie si al produselor pentru casa si decoratiuni interioare, prin cele doua branduri pe care le are in portofoliu:

Simona`S Cookshop si Simona`S, avand pana in prezent 5 magazine in Bucuresti si unul in Miami.

Expirat
Consilier Vanzari  -  Almarom Limited SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles