Consilier vanzari - VIVO

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Departamentul de vânzări este vital pentru orice companie, drept urmare, căutăm o persoană pasionată de domeniul vânzărilor, care să crească alături de noi.
Misiunea noastră este de a transforma orice casă în acasă, astfel că o persoană optimistă și dinamică, cu bune abilități de comunicare și spirit de echipă, este exact ceea ce ne lipsește pentru ca misiunea noastră să fie mereu urmată. Nu suntem tare pretențioși, astfel că dacă seriozitatea și punctualitatea se află în valorile tale, te așteptăm să ni te alături.

Descrierea jobului

Suntem dornici să ne întregim echipa de îndată, așadar, job-ul este cu preluare/ocupare imediată. Pentru că ne place să ne petrecem timpul împreună, poziția este una full time, dar suntem îngăduitori atunci când simți nevoia de puțin spațiu (mai exact, când ai de rezolvat aspecte personale).

Cum ar arăta o zi de muncă și ce atribuții ai avea ca ocupant al acestui post:
  • Pregătirea magazinului pentru activitatea de vânzare;
  • Realizarea activității de vânzare;
  • Implementarea sarcinilor trasate de către directorul de magazin;
  • Menținerea și dezvoltarea unei relații pozitive cu clientul;
  • Consilierea clienților și informarea acestora asupra produselor (veselă și articole home&deco);
  • Atingerea target-ului de vânzare;
  • Utilizarea casei de marcat;
  • Încasarea vânzărilor (cash/carte credit);
  • Păstrarea magazinului în perfectă stare de curățenie și mercantizare.

Descrierea companiei

Despre KUIBA
KUIBA înseamnă design | proiectare | mobilier | electrocasnice | accesorii și decor, toate pentru o locuință premium.

KUIBA își propune să ofere clienților o experiență nouă de shopping. Înainte de a fi un simplu magazin, KUIBA este un concept viu, cald și personal, iar calitatea, autenticitatea și inovația definesc selecția noastră de produse.

Cu un portofoliu de brand-uri recunoscute la nivel internațional pentru calitatea produselor lor, misiunea KUIBA este aceea de crește constant, de a depăși piața și de a oferi soluții de amenajare și dotare a locuinței cu un design inovativ și funcțional, care răspund și celor mai înalte standarde estetice și de calitate.

Anul 2020 a însemnat pentru Kuiba oportunități de diversificare a portofoliului, lansând serviciul KUIBA TURN-KEY, un concept dedicat amenajării complete, la cheie, a locuinței.

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos