Consilier Vanzari - Timisoara, Arad, Deva, Mures, Balotesti

COVERSHOP - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2300 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană:

- comunicativă și orientată spre client;
- cu o atitudine pozitivă;
- responsabilă și cu dorință de a evolua.

Atunci te așteptăm în echipa noastră și lasă restul pe seama noastră!

Descrierea jobului

Îți oferim:

- pachet salarial format din salar fix + comision vânzări;
- bonusuri lunare
- achiziționare produse la preț de furnizor;
- posibilitate de avansare în cadrul firmei.

CoverSHOP a fost înfiinţat în 2012 concomitent cu primul stand deschis, obiectivul nostru fiind acela de a oferi servicii de calitate şi de a câştiga încrederea clienţilor prin seriozitate şi calitatea produselor şi a serviciilor oferite.

Ca acest obiectiv sa fie realizat mentinem o legatura stransa cu partenerii nostrii de afaceri pentru a putea intelege corect nevoile pietei si pentru a ne putea adapta schimbarilor.

Punem la dispoziţia clienţilor o gamă diversă de accesorii pentru telefoane mobile şi oferim servicii de aplicare a foliei sau decupare a cartelei , fiind prezenti in 26 de locatii din tara.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022