CONSILIER VANZARI - TEREN

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca ai:
  • Experienta relevanta in inchirieri auto sau leasing operational;
  • Excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala;
  • Atitudine pozitiva si persuasiune;
  • Permis auto categoria B;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel profesional;
  • Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea jobului

Rolul job-ului: prospectarea, identificarea, contactarea clientilor in vederea oferirii pachetuui de servicii oferite de Axis (inchirierea autoturismelor pe termen scurt si termen lung, inchiriere de autorulote)
In acest sens, vei prezenta produsele si serviciile companiei cu scopul de a atrage clientii si te vei ocupa de consilierea clientilor pe tot parcursul parteneriatului.
De asemenea, vei participa la diverse evenimente si targuri de profil, cu scopul de a identifica si contracta noi potentiali clienti.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute
Tichete de masa
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos