Consilier vânzări Tabac Xpress

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Bun comunicator
- Istet si de cuvant
- Respectarea obligatiilor
- Organizat si atent la detalii
- Initiativa
- Atitudine pozitiva de lucru
- Capacitate de concentrare si analiza
- Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- scanare produse;
- incasare bani;
- primire bani la intrare in tura/ predarea acestora la iesirea din tura;
- introducere marfa la raft;
- mentinere aspect magazin;
- curatenie;
- interactiune cu clientii: informatii promotii/ campanii existente in magazin;
- monitorizare termene de valabilitate;
- orice alte sarcini relevante postului.

XPRESS este o retea de magazine in format tabac & convenience, cu un portofoliu de produse format din tigarete, tutun si accesorii, presa, jocuri si produse ale loteriei romane, cartele si vouchere preplatite precum si din alte categorii de produse si servicii complementare mixului principal (carti, bilete transport , jucarii, bauturi racoritoare & alcolice, cafea, dulciuri, servicii financiare si postale), magazinele noastre fiind situate in centre comerciale moderne.
Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos