de ani Fără Frică...

Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

CONSILIER VANZARI SHOWROOM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- calitati foarte bune de vinzator, abilitati pentru vinzare asistata.
- cunostinte de lucru cu PC.
- disponibilitate pentru program prelungit si lucru in echipa.
-experienta in domeniul vanzarilor de materiale pentru finisaje interioare

Descrierea jobului

Responsabilitati / Beneficii:
- consilierea cumparatorilor pentru alegerea obiectelor dorite
- vanzarea produselor comercializate in magazin;
- tinerea in perfecta ordine si la zi a evidentelor si documentelor cerute de legislatie;
- contact permanent cu seful de magazin pentru orice aspecte legate de buna functionare a magazinului
- aducerea la indeplinire a oricarei sarcini specifice data de conducerea firmei

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de avansare in cadrul companiei

Descrierea companiei

Descrierea companiei sau a jobului:
Companie Vestil Distribution SRL activeaza pe piata din Romania din anul 2001, si are ca obiect de activitate comercializarea materialelor pentru finisaje interioare.

Expirat
CONSILIER VANZARI SHOWROOM  -  VESTIL DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles