Consilier Vanzari Showroom

SC SSAB CERAMICS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Dorim sa ne extindem echipa de vanzari cu o persoana dinamica, agreabila, incisiva, iubitoare de frumos si eleganta
Ne intereseaza o persoana capabila sa identifice si sa prezinte serviciile si solutiile noastre catre clientii rezidentiali, catre arhitecti si designeri, catre firme de constructii si nu numai.
Abilitatile de vanzare reprezinta o conditie obligatorie.
Experienta in domeniul amenajarilor interioare reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Ca parte a echipei SSAB , principalele responsabilitati sunt consilierea intr-o maniera conform cu regulamentele interne, a clientilor, partenerilor si colaboratorilor nostri, preluarea comenzilor, calculul necesarului de marfa, urmarirea comenzilor , verificarea gradului de satisfactie al clientilor , facturare.
BENEFICII:
Salariu fix plus comision atractiv din vanzari;
Mediu de lucru placut in cel mai mare si mai elegant showroom de lux pentru amenajari interioare din Suceava.
Training de produs.
Bonus la realizari
Integrare intr-o echipa cu experienta si intr-o firma lider de piata din 1997;
Vei face parte dintr-o lume a frumosului si elegantei. Functie de performante ai posibilitatea avansarii in cariera pana la pozitia de Key Account Manager.

SSAB este de 25 de ani lider in domeniul amenajarilor interioare de lux avand o retea de show-room-uri la nivel national. Colaboram cu unii dintre cei mai mari producatori de placaje ceramice, seturi si cabine de dus, mobiliere, baterii si accesorii in regim de exclusivitate . Experienta, seriozitatea si garantia calitatii ne recomanda ca un partener de incredere al colaboratorilor nostri.
www.ssabimpex.ro
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.