Consilier vanzari showroom

NEGRO CONSTRUCT SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Punctual, serios, dornic de a obtine performanta, orientat catre client, responsabil, spirit de echipa, inteligent, aspect fizic placut

Descrierea jobului

Consilier vanzari showroom finisaje interioare premium.
Consilierea clientilor in alegerea produselor, intocmirea si urmarirea comenzilor,
Intocmirea de oferte catre clienti.
Se participa frecvent a traininguri organizate in cadrul companiei - acestea avand ca si scop dezvoltarea in permanenta a aptitudinilor angajatilor la locul de munca.
Pachet salarial atractiv constand in 3900 RON salar brut fix + bonuri de masa in valoare de 400 ron lunar + bonus din vanzari lunar.
Avantaj candidatii cu experienta in domeniul vanzarilor materialelor de finisaj sau in domeniu designului de interior.

Anul acesta compania Negro Construct SRL împlinește 16 ani de existență.
Acești 16 ani spun multe despre profesionalism, seriozitate, respect față de clienți și adaptarea continuă la cerințele cumpărătorilor. Suprafata de expunere din showroom se intinde pe 1000 mp iar cea de depozitare- logistica pe 1200 mp.
Este singura afacere familială din Municipiul Târgu Mureș, specializată în comercializarea de materiale și finisaje interioare și exterioare, care nu numai că a rezistat, dar s-a dezvoltat cu succes în acest răstimp.
Staff-ul firmei dă dovadă de multă adaptabilitate și competență, prin câteva caracteristici definitorii:
- diversificarea constantă a gamei de produse oferite clienților;
- parteneriate directe (unele chiar exclusive, pentru România) cu producători de top din întreaga lume;
- urmărirea tendințelor actuale în trendurile internaționale, în domeniul materialelor și al finisajelor interioare și exterioare;
- deschidere către tot ce a înseamnă inovație în domeniu;
- alinierea continuă la noile concepte.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.