Publicat 30 Iun 2019 | Expiră 31 Iul 2019

Consilier Vanzari Showroom

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce aduci tu in ecuatie:

• Nu e musai sa ai studii in design sau arhitectura, dar ai nevoie de studii superioare;
• Ai frecventat cursuri specializate de vanzari sau ai experienta in activitatea de vanzari;
• Daca esti absolvent de cursuri specializate de marketing / comunicare, reprezinta un avantaj;
• Esti facut sa-i convingi pe ceilalti, dar si sa-i faci sa se simta in largul lor, pentru ca ai mereu argumente si raspunsuri la orice intrebare;
• Esti o persoana organizata si stii exact in ce folder e documentul pe care il cauti;
• Navighezi in voie online si esti prieten bun cu tehnologia, pentru ca vei avea la dispozitie programe friendly cu care vei interactiona zilnic;
• Raspunzi entuziast la telefon, e-mail si chat box online, pentru ca vor fi parte din activitatea zilnica;
• Printr-o informare corecta a clientilor reusesti sa mentii legatura cu acestia si sa le observi particularitatile comportamentale, pentru ca esti meticulous din fire;
• Esti o persoana asumata si urmaresti indeplinirea obiectivelor specifice alocate.

Descrierea jobului

Pentru partenerul nostru - o firma de top din industria materialelor de constructii/ arhitectura/ design interior - cautam un bun comunicator pentru pozitia de Consilier Vanzari showroom.

Prietenii te considera cea mai buna gazda atunci cand vin in vizita? Ai mereu raspunsul la orice dilema de organizare? Esti o persoana dinamica si adaptabila? Iti desfasori activitatea intr-o industrie similara?Deja ne place de tine!

Ce aducem noi:

• Salariu fix + comision din vanzari + bonuri de masa. Credem ca daca meriti mai mult, ar trebui sa primesti mai mult;
• Shuttle bus la dispozitia ta in fiecare zi, daca nu vrei sa vii cu masina personala la locul de munca;
• Un birou ca un loc de joaca. Intr-un spatiu care arata bine, te simti bine;
• Un mediu deschis catre tehnologie si simplificare. Digitalizam din ce in ce mai multe procese si stam cu ochii pe cele mai noi tendinte in domeniu;
• Coaching personal si profesional la locul de munca prin obtinerea de training-uri externe platite de firma. Dezvoltarea ta devine jobul nostru!

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.

Expirat
Consilier Vanzari Showroom  -  CC Gold Business Services SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles