Consilier vanzari - Showroom Unique

Klausen Exim - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam coleg/colega pentru a ne intregi echipa intr-un showroom nou, modern cu articole de iluminat exclusiviste.
DACA AI:
- experienta anterioara in lucrul cu clientii din magazin reprezinta un avantaj
- interes pentru domeniul electric, in special cel al corpurilor de iluminat, vanzari si interactiune cu clientii
- Orientare si deschidere catre clienti
- Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie
- Responsabilitate si seriozitate
​TE ASTEPTAM SA APLICI!
0722 680 910 Ioana Mezei
ioana.cristina.mezei@klausen.ro

Descrierea jobului

CE O SA FIE NECESAR SA FACI:
  • Sa cunosti si sa promovezi clientilor produsele din magazin
  • Sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
  • Sa intampini si sa consiliezi clientii cu scopul vinderii produselor comercializate
  • Sa oferi solutii competente fiecarui client, prin identificarea nevoilor acestuia
  • Sa ajuti la receptionarea marfurilor si la verificarea acestora din punct de vedere calitativ si cantitativ
  • Sa lucrezi corect pe casa de marcat si pe calculator cu programul de gestiune
  • Sa oferi suport colegilor atunci cand este necesar
  • Sa gestionezi reclamatiile clientilor si a bonurilor de retur daca va fi cazul
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial motivant- baza+tichete+ bonus din vanzarile efectuate
Daca te regasesti in descrierea anterioara, nu ezita sa aplici pentru aceasta oportunitate profesionala!

Fondată în anul 1994, compania Klausen Exim este unul dintre distribuitorii si producătorii principali de produse de iluminat din România. Portofoliul de produse include peste 2000 de articole, reunite sub cupola a 3 branduri mari, KLAUSEN, LIGHT 4 YOU și UNIQUE. Creativitatea în alegerea materialelor, a designurilor, nivelul înalt de calitate al produselor și serviciilor oferite, colaborarea eficientă cu partenerii, reprezintă punctul forte al companiei. Gama de produse include articole de interior și exterior de la lustre, candelabre, aplici, pendule, plafoniere, lămpi de birou, spoturi, dar și accesorii precum becuri.

De-a lungul timpului Klausen a dezvoltat colaborări profesionale cu cele mai semnificative companii de specialitate, cum ar fi magazinele de tip DIY dar si cu peste 400 de magazine partenere din toată țara.

Publicat 9 mai 2022 Expiră 23 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos