Publicat 18 Oct 2017 | Expiră 18 Nov 2017

CONSILIER VANZARI SHOWROOM ORADEA

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum vrem sa fii?
- calm, comunicativ, cu putere de convingere
- dornic de a invata si de a acumula cunostinte noi
- perseverent/a pentru dezvoltarea portofoliului de clienti
- cu experienta in vanzari
- experienta in vanzari parchet, usi si accesorii constituie un avantaj
- proactiv si orientat catre rezultate
- bun/a negociator si cu un zambet larg.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Invata si prezinta caracteristicile specifice produselor comercializate
- Promoveaza imaginea companiei si oferta de produse si servicii
- Gaseste solutiile potrivite in raport cu cerintele clientilor
- Discuta cu toti clientii si le preia datele pentru baza de date/prospecti
- Participa efectiv la atingerea obiectivelor de vanzari
- Mentine un mediu de lucru curat, profesionist si atractiv pentru client
- Se implica in promovarea imaginii si produsele firmei
- Intocmeste documente fiscale si incaseaza contravaloarea acestora
- Participa la realizarea inventarului periodic si la controlul stocurilor
- Participa la mentinerea permanenta a curateniei si ordinii in showroom.

Ce iti oferim?
– pachet salarial corespunzator performantelor si bonusuri de performanta
– posibilitati de promovare si afirmare reale
– mediu de lucru placut, in showroom modern, in cadrul unei echipe tinere.

Vino in echipa Eurobac Romania!

Eurobac Romania, situata in Oradea, judetul Bihor pe una dintre cele mai circulate artere ale municipiului, beneficiaza de toate atuurile pentru expansiunea continua, pentru atragerea de noi parteneriate de succes.
Parteneriatele actuale au sedimentat relatiile de afaceri, oferindu-le stabilitate si durabilitate, fiind incoronate de respect, propagand interesul pentru produsele si ofertele viitoare.
Echipa manageriala este formata din oameni bine organizati, cu experienta in marketing si dezvoltare, alaturi de echipa tehnica, o echipa profesionista, cu un backgroud important in domeniu.
Compania noastra a contribuit la finalizarea finisajelor interioare ale unor mari companii locale si din tara , asigurand necesarul de usi de interior si exterior, punandu-si amprenta asupra calitatii montajelor.

Expirat
CONSILIER VANZARI SHOWROOM ORADEA  -  EUROBAC ROMANIA SRL