de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 10 Apr 2019

Consilier vanzari Showroom (finisaje)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Spirit de echipa si o puternica orientare catre client;
- Obligatoriu: cunostinte tehnice avansate despre minim o categorie de produse dintre urmatoarele categorii de produse: gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare;
- Experienta in comert;
- Experienta in vanzari, preferabil intr-un showroom sau in vanzari de produse pe baza de comanda;
- Cunostinte solide de operare PC;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse;

Descrierea jobului

​De peste 24 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Postul este pentru punctul de lucru din Manastur, pe strada Campului 84-86 iar programul de lucru este in 2 schimburi cu doua zile de sambata lucrate pe luna.

Responsabilitati
- realizarea vanzarilor pe baza de comanda;
- consilierea clientilor intr-o maniera profesionista si amabila, oferindu-le informatii de specialitate/tehnice despre produsele comercializate: gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare etc.;
- propunerea schimbarilor periodice ale obiectelor expuse in Showroom;

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.

Expirat
Consilier vanzari Showroom (finisaje)  -  SC DENNVER COMIMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles