Consilier Vanzari Showroom Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Showroom Designer Vestimentar, situate in Zona Piata Romana Bucuresti, isi mareste echipa. Cautam colege pentru postul de consilier vanzari. Vei face partе dintr-o еchipă de lа care poți învățа în permanență și undе părеrеa ta contează.
Cerintele jobului:
- studii minim liceale absolvite
- experienta minima in domeniul vanzarilor, pasiune pentru moda
- usurinta in a relationa cu oamenii
- cunostinte dе operare PC.
Descrierea jobului
- consiliaza clientii in showroom si telefonic;
- asigura ordinea in showroom;
- gestioneaza stocul.

Oferim:
- mediu de lucru placut, salariu atractiv;
- program de lucru 8 ore/zi (12.00-20.00), 5 zile pe saptamana. Disponibilitate de a lucra si in week-end!
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos