Consilier vanzari/ Sef de magazin Iulius Mall Cluj

BELHER 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare directa cu clientii;
  • Abilitati avansate de customer care;
  • Initiativa si simtul responsabilitatii;
  • Cunostinte operare PC (Office, Internet, website,);
  • Cunostinte utilizare Facebook, Instagram, Youtube;
  • Cunostinte utilizare magazin online constituie un avantaj;
  • Experienta pe o pozitie similara;
  • Abilitati de comunicare;
  • Abilitati de organizare a echipei si a modului de lucru;
  • Capacitate de sporire a productivitatii;
  • Pasiunea pentru frumos si moda;
  • Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
  • Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde;
  • Persoana orientata spre solutii, bun la munca in echipa, flexibil, ambitios;
  • Etica, seriozitate si loialitate;
  • Bune cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri lunare in functie de vanzari ;
- echipa tanara, dinamica si prietenoasa;
- magazin de lux cu clienti de top;
- interactiune cu o multime de persoane publice;
- posibilitati de dezvoltare a unei cariere.

Locatia: Iulius Mall Cluj, program orientativ 10AM-10PM: Tura 1: Luni, Miercuri, Sambata, Duminica; Tura 2: Marti, Joi, Vineri;

BelHer s-a nascut din dragoste pentru par. Produsele comercializate de BelHer sunt recomandate de hairstylisti de top si preferate de majoritatea persoanelor publice din Romania si nu numai:

- Extensii din par natural Remy si din par sintetic; - Accesorii din par natural si din fibra sintetica; - Peruci par natural si fibra sintetica. - Accesorii extensii si produse ingrijire extensii. - Aparate pentru coafat: ondulatoare, placi de par.

Oferim produse de top la preturi avantajoase. Belher considera extensiile de par ca fiind cel mai important accesoriu pentru femeia moderna si de aceea credem cu tarie ca un par sanatos, stralucitor si cu volum este un par perfect.

Dezvoltarea si popularitatea mereu in crestere a magazinului au la baza: parerile pozitive ale miilor de cliente Belher, calitatea ridicata a produselor, gama foarte variata de produse.

Publicat 10 Aug. 2022 Expiră 9 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.