Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 11 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Consilier Vanzari / Optometrist

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CONSILIER VANZARI

Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Capacitate de organizare a activitatii individuale
Orientare catre client, catre performanta si rezultate
Capacitate de convingere, abilitati de prezentare
Foarte bună cunoaștere a gamei de produse, în vederea promovării în rândul clienților
Experienta pe un post similar sau dorinta/determinare de a incepe o cariera noua in acest domeniu

OPTOMETRIST

-Studii superioare de specialitate
-Personalitate placuta
-Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonale

Descrierea jobului

Consilierea clientilor, in functie de nevoile acestora, in alegerea produselor optice (rame, lentile, produse conexe etc)
Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea lor
Contribuie prin calitatea vanzarii la creșterea portofoliului de clienti
Menține legătura cu clienții, comunicând campaniile de promovare și de discount
Activitati administrative specifice postului

Posturi disponibile in orasul: Brasov, Iasi

OPTOMETRIST

- Determinarea dioptriilor si prescrierea de ochelari/ lentile de contact in cadrul echipelor noastre de optica medicala mobila
- Consilierea clientilor, vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari,
- Instruirea si consilierea clientilor in alegerea produselor optice.

Posturi disponibile in orasul: Brasov,Iasi

Grila de comisionare si bonusuri progresive, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate;
Promovare profesionala in functie de performantele inregistrate;
Oportunitati de specializare si perfectionare prin participarea la training-uri interne de specialitate
Apartenenta la o companie de referinta in domeniu

Companie de referinta in domeniu ce ofera produse la standarde internationale, cu o vasta experienta in domeniul opticii medicale
ce distribuie produse in 14 judete din toata tara.

Punem accent pe mobilitate, calitate, promptitudine si seriozitate!

Expirat
Consilier Vanzari / Optometrist  -  Legend Optic Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles