CONSILIER VANZARI MOBILIER SI DECORATIUNI INTERIORE

KUZIINI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilități:
  • Pasiune, dedicare și devotament.
  • Studii superioare finalizate (ideal Arhitectură, Construcții, Geodezie)
  • Bune abilități de comunicare și negociere
  • Organizat, eficient și atent la detalii ;
  • Abilități tehnice (măsurători, viziune în spațiu)

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Realizarea proiectelor 3D pentru lucrările de mobilier.
  • Evaluează și propune soluții tehnice pentru implementarea proiectelor.
  • Răspunde de întocmirea corectă a sarcinilor.
  • Cunoștințe operare programe de specialitate: Tri D Corpus, Autocad, Arhicad, Sketckup, Imos, etc.

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist, în cadrul unei companii digitalizate, dinamice și orientată către inovație.

Descrierea companiei

Cine suntem?

Kuziini este o companie care vine pe piața din România cu un concept unic de vânzare a mobilierului de bucătărie. Magazinele nostre sunt complet digitalizate, asistate de inteligenta artificialâ utilizatā in antemāsuratori, proiectare, transmitere în productie, urmārirea procesului tehnologic si a livrarilor.
Oferim clientilor soluții complete si specializate, produsele noatre respecta cele mai înalte standarde de calitate, ceea ce le face să fie foarte ușor de vândut.

Kuziini a luat naștere din pasiune, dedicare și devotament față de acest domeniul de activitate. Ne-am propus atingerea Perfecțiunii si împreună să țintim către o lume mai bună și generoasă.
Publicat 29 iun. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos