CONSILIER VANZARI MINISO

MINISO HOME ROMANIA SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne dorim un coleg cu :
  • Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
  • Naturalete,energie ,zambet placut , atitudine competitiva, abilitati de comunicare si Spirit de echipa
  • Orientare spre client si rezolvare problemelor

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonusuri de performanta
  • Tichete de masa.
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Training specializat.
  • Program de lucru flexibil.
  • Oportunitati de promovare in cadrul companiei.
  • Suport din partea unei echipe profesioniste si prietenoase.
  • Echipa tanara , alaturi de care sa lucrezi cu placere

Ce vei face:
  • Consilierea clientilor in alegerea produselor MINISO
  • Promovarea imaginii companiei
  • Operarea casei de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar
  • Receptia si descarcarea livrarilor
  • Expunerea produselor respectand standardele de merchandising ale companiei

Descrierea companieiNoi, cei de la MINISO, ne mândrim să facem parte din brandul japonez cu cea mai rapidă perioadă de expansiune din rândul marilor comercianți, având deja peste 4000 de magazine în întreaga lume.

În 2018 am pătruns și pe piața din România, am deschis 6 magazine în București, iar până în anul 2024 ne propunem să atingem un număr de 40 magazine la nivel național, în care vom comercializa produse pentru casă și frumusețe, precum și accesorii digitale.

Suntem o echipă tânără, dar ambițioasă! Și ne căutăm colegi pe măsură!

Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 18 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.