Publicat 23 Mar 2021 | Reactualizat 20 Apr 2021 | Expiră 23 Apr 2021

Consilier Vanzari Miercurea Ciuc

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Limba Maghiara fluent ( obligatoriu );
  • Abilitati excelente de vanzare si negociere;
  • Cunostinte operare PC MS Excel ( capacitatea de a calcula un volum mare de date), Word, Power Point si Outlook;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
  • Dorinta si abilitatea de a invata rapid si a se perfectiona in domeniul financiar bancar.

Descrierea jobului

• Prezentarea,promovarea si vanzarea produselor companiei;
• Efectuarea de analize cost-beneficiu ale clientilor existenti si potentiali;
• Propunerea de solutii si recomandari pentru consolidarea vanzarilor;
• Consilierea clientilor in privinta serviciilor companiei cu scopul vanzarii, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu acestia;
• Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
• Atingerea obiectivelor si rezultatelor agreate.

Beneficii :

  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important;
  • participarea la diverse proiecte , traininguri & cursuri;
  • asigurare medicala;
  • bonus lunar din vanzari raportat la targetul stabilit.

TBI Bank este un "phygital lender" dedicat consumatorilor, IMM-urilor și comercianților care operează în Bulgaria, România, Germania, Suedia și Polonia. Facem parte din 4finance, unul dintre cele mai mari grupuri de creditare digitale din Europa. Printr-o rețea proprie de 300 de locații, o varietate de canale digitale și o rețea solida de peste 10 000 de locații comerciale, TBI Bank EAD Bulgaria a deservit peste 1 milion de clienți. Numai în 2019, am acordat peste 500 000 de împrumuturi. Modelul nostru de succes și abordarea orientată către client ne-au permis să fim una dintre cele mai profitabile și eficiente bănci din Bulgaria în ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesioniști a TBI Bank lucrează intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni următorul creditor de generatie digitala.

Expirat
Consilier Vanzari Miercurea Ciuc  -  TBI BANK EAD SOFIA- SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles