Consilier vanzari Max Mara

Max Mara - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

vorbitor de limba engleza , nivel mediu
ar fi un plus daca ar avea un minim de experienta dar nu este obligatoriu
persoana cu spirit de echipa , dinamica , pozitiva , dornica sa invete lucruri noi
abilitati de comunicare in relatia cu clientii

Descrierea jobului

Programul de lucru va fi de 8 ore / zi , 3 zile pe saptamana , salariul 2.000 ron .
Postul este pentru o peroioada determinata 2 luni dar poate fi prelungit in cazul in care se doreste de ambele parti .

Asteptam CV pe adresa anamariagaina@outlook.com

Suntem o companie cu experienta in zona de recrutare si selectie. Colaboram cu Companii Multinationale din industria auto in special dar si din alte zone de interes.

Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos