Consilier vanzari Magazin

PALATUL VECHITURILOR 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidat ideal
Esti un candidat cu sanse bune daca ai o pasiune pentru carte si muzica in primul rand, pentru arta, antichitati si pentru reciclare in general.Poti lucra sub presiune in timpt ce respecti termene limita stranse si sa aduci cu entuziasm in prim plan piese frumoase de arta si nu numai pentru clienti nostri.

Descrierea jobului

- Capacitate de organizare si prioritizare
- Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate
-Experienta relevanta in domeniul vanzarilor
-Ai abilitatea de a recunoaste, evalua starea marfurilor si de a raporta articolele de calitate slaba sau inacceptabila
-Esti in forma fizica excelenta, aceasta insemnand ca poti ridica si manevra fara dificultate obiecte de cateva kilograme
-Cunostinte de PC
-Experienta pe un post similar.
-Participi activ la buna functionare a magazinului
-Pregatesti articolele comandate online pentru expediere
-Oferi suport in alte zone de activitate, dupa necesitati,
-Alte sarcini atribuite
Alte beneficii:
- Ai acces la o atmosfera placuta de lucru
-Parerea ta va conta iar aportul tau si al fiecaruia dintre colegii tai va fi important, vizibil si apreciat
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Salariu atractiv
-O performanta generala buna a magazinului se va reflecta intotdeauna intr-un bonus de recunoastere a performantei pentru tine
Program de lucru L-V, 10:30-19:00.

Palatul Vechiturilor este un concept-store etic bazat pe ideea unui mix intre atmosfera unui magazin second-hand si diversitatea targului de vechituri. Astfel vintage-ul si vinilul isi dau intalnire cu clasicul si chic-ul intr-un spatiu fizic dar si virtual in care oferim lucrurilor vechi posibilitatea de a-si spune povestea. Pestele de sticla, radio-ul Electronica, steagul PCR, aparatul de diafilme, rola de zugrav, casca de miner, sifoanele, discurile de vinil, telefonul cu disc, cravata de pionier si multe alte obiecte recuperate primesc astfel sansa de a intra in dialog cu obiecte de design contemporane. Si toate la un loc, spun o poveste unica, eclectica.

Publicat 12 Oct. 2022 Reactualizat 9 Nov. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.