Consilier vanzari magazin naturist

Adams Vision SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Magazinele Miracolul Plantelor Timisoara angajeaza personal pentru magazin naturist.
Cautam persoana comunicativa, responsabila, orientata spre clienti, disponibila la lucru in weekend.

Ne marim echipa in magazinul din Shopping City Tg-Mures Vitamix.

Descrierea jobului

Consiliеreа și indrumаrеа clienților, lucrul cu casa de marcаt, gеstionarеa marfii.

Suntem o fima in dezvoltare avand ca obiect de activitate importul si distributia de suplimente alimentare atat prin distribuitori nationali cat si prin retailul modern prin unitati proprii.

Comercializăm suplimente alimentare pe teritoriul ţării, începând din 2006, dezvoltând noi priorităţi de afaceri persoanelor care doresc o colaborare. De atunci lărgim continuu gama de produse astfel încât dumneavostră să beneficiaţi de suplimentele alimentare de calitate superioară.

Publicat 29 sept. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos