Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Consilier vanzari magazin naturist

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Magazinele Vitamix cauta personal pentru magazin naturist in:

- Brasov, magazin nou Vitamix in centru comercial Magnolia
- Galati, centru comercial
- Constanta, Auchan, sos Mangaliei
-Navodari Kaufland.

Descrierea jobului

Consilierea și indrumarea clienților; lucrul cu casa de marcat, gestionarea marfii.

Adams Vision SRL - Este o fima in dezvoltare avand ca obiect de activitate importul si distributia de suplimente alimentare atat prin distribuitori nationali cat si prin retailul modern prin unitati proprii.

Comercializăm suplimente alimentare pe teritoriul ţării, începând din 2006, dezvoltând noi priorităţi de afaceri persoanelor care doresc o colaborare. De atunci lărgim continuu gama de produse astfel încât dumneavostră să beneficiaţi de suplimentele alimentare de calitate superioară.

Expirat
Consilier vanzari magazin naturist  -  Adams Vision SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles