Consilier Vanzari - Leonidas ParkLake

Leonidas Store - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 2300 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitatile tale pentru acest job:
  • Experienta in activitatea de vanzare catre clienti si consilierea acestora in alegerea cadoului perfect
  • Experienta in vanzarea de produse alimentare
  • Spirit pozitiv si zambitor ce inspira incredere
  • Abilitatea de a stabili prioritati si capacitate de concentrare in atingerea obiectivelor jobului
  • Liceul finalizat sau scoala profesionala
  • Cursuri de specializare in domeniul alimentatiei si comunicarii cu clientii constituie un avantaj

Descrierea jobului

Daca consideri ca acest post este pentru tine iata ce activitati ai de indeplinit zlinic:
  • Intampini clientii cu o atitudine eleganta si oferi consiliere pentru alegerea cadoului adecvat preferintelor acestora
  • Monitorizezi permanent stocurile, efectuezi comenzile pentru actualizarea acestora si receptionezi marfa
  • Aranjezi marfa la raft, respecti regulile de igiena si curatenie in magazin
  • Incasezi corect contravaloare produselor
  • Construiesti relatii de incredere cu clientii nostri orientate catre fidelizare
  • Program Full Time: - 8 h/zi 5 zile pe saptamana specific spațiilor comerciale tip mall (restul zilelor din saptamana - libere, in weekend se desfasoara alternativ cu cealalta tura.) .
Ce beneficii poti avea cu acest job ?
  • Bonusuri de sarbatori ( Craciun, 14 februarie, 1-8 martie, Paste )
  • Bonusuri in functiie de rezultatele anuale
  • Tichete de masa
  • Mediu placut de lucru, in cadrul unei echipe de incredere
  • Program flexibil
  • Abonament medical

Leonidas Belgia SA este un producator de ciocolata cu renume mondial, companie fondata in 1913 la Bruxelles. Astazi este printre primele branduri de ciocolata belgiana cu renume din lume, iar in Romania este numarul 1 cu peste 100 de tipuri diferite de ciocolata.

Misiunea noastră este să creăm momente de fericire pentru toată lumea. In cadrul Leonidas, suntem impreuna pentru spiritul de echipă, respect și integritate. Suntem responsabili și pasionați. Acestea sunt valorile pe care le promovăm în fiecare zi cu mandrie.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022