Publicat 09 Mar 2017 | Reactualizat 30 Mar 2017 | Expiră 09 Apr 2017

Consilier vanzari la Londra, Paris, Berlin sau Amsterdam

20 posturi

Candidatul ideal

Iti doresti ca Londra,Paris, Berlin sau Amsterdam sa fie a doua ta casa? Vrei sa vezi cum ar fi sa lucrezi chiar in centrul acestor metropole iar clientii tai sa fie toti turistii interesati sa viziteze aceste locuri si sa plece cu un suvenir de acolo?
Stii ca aceste orase sunt in topul mondial in ceea ce priveste vizitarea lor de catre turisti cu venituri mult peste media ultimilor ani?

Poti primi acest job de vis daca ai un minim de experienta in vanzari sau promotii si iti plac produsele cosmetice de calitate si cunosti limba engleza la nivel conversational. Germana si franceza reprezinta un avantaj.

Asteptam sa trimiti CV-ul tau pe adresa de e-mail recruiting@protos.ro pentru a aplica
prin intermediul Agentiei Protos si a obtine un post de Consilier Vanzari la Compania SAKARE !

Grabeste-te,aplica, fii pozitiv si energic la interviu iar angajarea se face rapid si fara comisioane de recrutare!

Descrierea jobului

Programul de lucru este de 10 ore pe zi / 6 zile pe saptamana.
Cazare in conditii foarte bune (12 GBP/zi inclusiv utilitatile la Londra, 15 euro/luna inclusiv utilitatile la Paris, Berlin si Amsterdam).
Bilet de avion decontat de angajator dupa doua luni de contract.
Comision de 15-30 % din vanzari, iar in primele 6 luni se asigura: la Londra minim 1.000 GBP/luna (Venit mediu 2.500-3.500 GBP/luna), la Paris, Berlin si Amsterdam 1.500 Euro/luna (Venit mediu 2.800-3.500 euro/luna).

Consilier vanzari la Londra, Paris, Berlin sau Amsterdam  -  PROTOS SRL