de ani Fără Frică...

Publicat 02 Dec 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 01 Ian 2020

Consilier vanzari in Suedia & UK - Cazare si zbor gratuit

1 post

Candidatul ideal

  • Sunteți la început de drum și doriți să vă începeți cariera în străinătate?
  • Iti doresti sa castigi mai multi bani si să lucrezi intr un mediu de lux, în mall-uri de top din Suedia si UK?
  • Vrei sa inveti o noua profesie, sa inveti tehnicile sacre ale vanzarilor?
  • Pentru a aplica la acest loc de muncă, nu este nevoie să aveți experiență de vânzări.
  • Te vom invata sa fii un profesionist in domeniul vanzarii produselor cosmetice.
  • Ce ne-am dori? Pentru noi candidatul ideal este :
  • Ambițios, sociabil, auto-motivat, cu o personalitate dinamică, abilități bune de comunicare, înțelege limba engleză la nivel de conversație și dorește să lucreze în afara țării.

Accesati linkurile urmatoare pentru a afla mai multe :

Descrierea jobului

• Activitatea zilnică constă în promovarea și vânzarea produselor cosmetice de lux;
• cunoașterea detaliată a caracteristicilor produsului oferite clienților spre vânzare;
• consilierea clientului în alegerea produsului dorit;
• Programul de lucru este de 8-10 ore /zi

Beneficii:

• bilet de avion gratuit.
• in primele 3 luni garantam un minim de 4000 euro. De retinut ca salariul mediu al angajatilor este de aproximativ 2500euro/luna.
• Oferim cazare în camere mobilate modern, dotate cu echipamente complete, cablu TV, wi-fi și toate
echipamentele electrice necesare.
• 2 saptamani cazare gratuită si avans din salariu in primele doua saptamani .
• Servicii de Training profesional gratuite (estimate la o valoare de 2000 euro)

Persoanele care vor fi selectate vor lucra full time timp de 6 zile pe săptămână. Ele vor promova si vinde produse cosmetice de lux în malluri din UK sau Suedia. De asemenea, compania asigură mediu de lucru placut, training profesional gratuit şi comisioane din vânzări cifrate între 20-27%, astfel ca, in functie de rezultatele dvs., aveti oportunitatea de a castiga nelimitat.
Daca in urma interviurilor veti fi acceptat in compania noastra, iti vom da numerele de telefon a mai multor tineri romani care deja si-au facut o cariera de succes lucrand pentru Starry Ltd.
Succes!

OPATRA is an internationally acclaimed brand recognised for its unique 100% customer oriented approach, and therefore gained its global prominence within the skincare industry.

At OPATRA, we turn leading scientific breakthroughs and technological innovations into potent skincare solutions. Since 2010 we’ve been pioneering easy-to-use devices that help all skin types look firmer, younger, brighter, and more beautiful. In fact, the Dermisonic, our flagship multi-action device, is renowned the world over for its non-surgical facelift effects.

But OPATRA clients don’t just enjoy groundbreaking devices and skincare. They also receive exceptional customer service to help them feel confident, comfortable, and cared-for every step of the way.

Consilier vanzari in Suedia & UK - Cazare si zbor gratuit  -  Ort Skonhet AB

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles