Consilier Vanzari in domeniul wedding

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Seriozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Corectitudine si abilitate de comunicare si relationare;
- Orientare catre nevoia clientului;
- Capacitate de adaptare si invatare rapida;
- Placuta si cu spirit de initiativa.

Descrierea jobului

- Intampinarea vizitatorilor si oferirea tuturor informatiilor cu privire la produsele salonului;
- Organizarea, aranjarea si pastrarea in bune conditii a produselor din salon;
- Indrumarea clientilor la alegerea produselor si oferirea intregului sprijin la efectuarea probelor;
- Acorda sprijin managerului si croitorului din salon;
- Participarea la evenimente, prezentari si targuri.

Descrierea companiei

Salon cu rochii de mireasa si alte produse specifice.
Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 17 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos