Publicat 20 Mai 2008 | Reactualizat 18 Iun 2008 | Expiră 20 Iun 2008

Consilier vanzari imobiliare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- cunostinte despre tehnici moderne de comunicare;
- abilitati de comunicare si negociere, orientare spre rezultat;
- limba engleza avansat;
- cunostinte operare PC- MS Office;
- minima experienta in activitatea de vanzari;
- disponibilitate pentru deplasari;
- dinamism, initiativa, atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

- participa la elaborarea si implementarea strategiei de vanzari;
- pregateste, analizeaza, propune si prezinta planurile vanzari;
- aplica tehnici de vanzare consultativa pentru realizarea target-ului;
- identifica si valorifica potentialul de piata;
- gestioneaza relatiile cu potentialii clienti, cat si cu clientii existenti;
- dezvolta relatii profesionale pre si post vanzare cu toti clientii sai;
- pachet de beneficii financiare si nonfinanciare motivant
- dezvoltare carierei in cadrul organizatiei

Arc\'via Imotrust (ARCV) este un fond de investiții activ în domeniul imobiliar, din al cărui portofoliu fac parte atât proiecte rezidențiale, cât și industriale. Arc\'via Imotrust dezvoltă proiecte proprii, ca și prin companii partenere, în care deține participații majoritare: Bermo și ARED (Arad), Trustul CRE (Cluj-Napoca), Axavia (Oradea).
www.imotrustarad.ro

Expirat
Consilier vanzari imobiliare  -  SC IMOTRUST SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles