Publicat 15 Iul 2008 | Reactualizat 13 Aug 2008 | Expiră 15 Aug 2008

Consilier vanzari imobiliare ( ansamblu rezidential)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii: medii sau superioare;
-cunostinte operare PC: Office, Outlook, Internet;
-permis auto categoria B ( cu experienta);
-experienta in vanzari si negociere;
-persoana dinamica, serioasa, optimista, cu capacitati de comunicare eficienta, cu initiativa si putere de convingere;
-capaciatate de organizare eficienta a timpului de lucru si orientare catre indeplinirea obiectivelor;
-constituie avantaj, experienta in domeniul imobiliar, de min. 6 luni;
-buna relationare cu echipa.

Descrierea jobului

Are ca obiectiv vanzarea de apartamente in cadrul proiectelor rezidentiale dezvoltate de catre MP GRUP INVEST.
- isi insuseste perfect toate detaliile tehnice, juridice ce tin de proiect;
- elaboreaza si pregateste documentele si suportul pentru vanzari;
- gestioneaza relatia cu clientii si administrareza documentatia interna si externa aferenta fiecarui client;
- elaborareaza si prezinta catre Manager rapoarte periodice sau la cerere (situatia clientilor, a vanzarilor si activitati specifice, evolutia piata de profil si activitati concurentiale, etc);
- realizeaza prospectarea proactiva a pietei, informarea constanta a clientilor, identificarea necesitatilor acestora;
- realizeaza si actualizeaza permanent baza de date privind clientii si derularea contractelor de vanzare;
- participa la targuri si evenimente din domeniul imobiliar.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Pachet salarial motivant ( fix + bonusuri)
• Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni importante
• mediu de lucru profesionist
• posibilitatea ascensiunii in cariera

MP Grup Invest firma clujeana de dezvoltare imobiliara , va demara anul acesta constructia ansamblului rezidential Premium Residence in Turda , judetul Cluj.

Expirat
Consilier vanzari imobiliare ( ansamblu rezidential)  -  MP GRUP INVEST