Publicat 12 Mar 2019 | Expiră 12 Apr 2019

Consilier Vanzari/Identificator piese de schimb stivuitoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice / Studii superioare tehnice
  • Cunostinte tehnice in domeniul auto/stivuitoare prezinta avantaj;
  • Capacitate de a acumula cunostinte noi;
  • Bune calitati de vanzator, identifica si intelege nevoile si cerintele clientilor;
  • Bune cunostinte de operare pe calculator ( Word, Excel, Outlook, WinMentor, etc.);
  • Abilitati de negociere si orientare client;
  • Capacitate de lucru atat la nivel individual, cat si in echipa;
  • Cunostinte bune de engleza la nivel mediu de comunicare verbal si in scris;

Descrierea jobului

  • Proceseaza comenzile si intocmeste ofertele clientilor conform standardului de comanda/oferta;
  • Identificarea pieselor si accesoriile in programele de cautare speciale;
  • Culegerea de informatii necesare ofertarii in functie de unicitatea clientului;
  • Prezinta si promoveaza produsele clientilor in scopul achizitionarii acestora;
  • Gestioneaza procesul de vanzare a pieselor catre clienti oferind consultanta technica si comerciala;
  • Urmareste fluxul comenzilor si a ofertelor nefinalizate;
  • Relationeaza cu clientii companiei, si cu departamente companiei;

Oferim:
Pachet salarial atractiv + bonus de performanta

Cei interesati pot trimite CV-rile la adresa de email : office@carpatlift.ro , sau pot depune personal la sediul firmei : Cluj Napoca, str.Traian Vuia nr.153.

Compania noastra reprezinta in Romania mai multe marci de stivuitoare. Activitatea prinicpala este servisarea si intretinerea echipamentelor de ridicat, vanzarea si inchirierea acestora.

Expirat
Consilier Vanzari/Identificator piese de schimb stivuitoare  -  CARPATLIFT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles