Publicat 08 Ian 2019 | Reactualizat 05 Feb 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Consilier Vanzari- Identificari Piese Auto Import

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- experienta in vanzari (experienta in vanzarea de piese auto reprezinta un avantaj);
- abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- ambitie, implicare, daruire, perseverenta;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- cunostiinte Microsoft Office
- cunostiinte, abilitati de navigare internet
- seriozitate

Descrierea jobului

- identificarea pieselor de schimb auto din programe specifice
- amabilitate in comunicare cu reprezentatii clientilor
- contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare;
- vanzarea produselor companiei catre revanzatori si clienti finali;
- incasarea facturilor emise la termenele stabilite;
- realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta;

Auto Cris Com este o companie de familie fondată în anul 1996 în Targoviste, specificul de bază al societății find comercializarea pieselor de schimb pentru camioane, utilaje agricole, industriale si forestiere.

Cu o experiență de peste 20 de ani, am dezvoltat un tip de magazin tehnic care se adreseaza unui spectru larg de activitati de la agricultura, exploatari forestiere si industrie pana la constructii si bricolaj.

Expirat
Consilier Vanzari- Identificari Piese Auto Import  -  Auto Cris Com S.R.L.