Consilier Vanzari I PIATRAONLINE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești pasionat de vânzări iar comunicarea este punctul tău forte? Atunci pe tine te vrem!

Alatura-te celui mai mare magazin online Home & Deco din Romania, vei lucra intr-un super showroom din Bucuresti. Oferim un loc de muncă într-o companie extrem de dinamica, cu o echipa tanara, de succes, intr-o companie ce lucreaza atat in Romania cat si in Europa.

Care sunt așteptările noastre?
- o bună comunicare în echipa, vei lucra aproape de colegii tăi din alte departamente;
- experiență de minim 2 ani pe o poziție similară (vânzări);
- o bună coordonare / organizare a task-urilor zilnice;
- creativitate și perspectiva;
- cunoașterea unei limbi străine constitue un avantaj (ex: EN, FR, DE, etc).

Descrierea jobului

Comunicarea directă în showroom (clienții sau potențiali), prin telefon, email.
Preluarea comenzilor și urmărirea lor.
Prospectare (generare de lead-uri).
Upsell și customer care/customer service
Comunicarea eficientă atât cu clienții externi cât și cu cei interni

Beneficiile PIATRAONLINE, ce aducem noi:
- Salariu fix și comision consistent din vânzări
- Un birou într-un showroom cu vedere către viitor. Nu stăm pe loc, ci ne mișcăm în ritm cu ultimele trenduri.
- Mediu digitalizat și tehnologizat. Nu vrem să lucrezi mai mult, ci mai eficient.
- Creștem împreună. Oferim constant traininguri de specialitate.
- Consilierii au șansă de a avansa în orice departament doresc câtă vreme arată interes și au potențial/abilități specifice acelui post. Recrutăm întâi intern ori de câte ori avem ocazia!

PIATRAONLINE:
Program: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00
Sambata: 10.00 - 15.00 (se lucreaza cate 2 sambete pe luna, apoi o zi libera)
Adresa: Aleea Teisani Nr. 137A, Sector 1, Bucuresti (in apropiere de podul Otopeni)

De ce PIATRAONLINE? Pentru că suntem mai mult decât o companie, suntem o comunitate a pasionaților de frumos. Asta înseamnă că toți cei care ne împărtășesc aprecierea pentru design și arhitectură sunt primiți cu brațele deschise în familie. Showroomul și pavilionul exterior care îi inspiră pe toți cei care ne vizitează sunt și noul tău loc de joacă: un birou altfel care îți oferă spațiu să te dezvolți și să faci ceea ce îți place, un birou digitalizat, cu vedere spre viitor.

Nu vrem să lucrăm mai mult, ci mai eficient, așa că regândim constant procesele și tehnologiile și îți updatăm experiența pentru ca tu să dai tot ce ai mai bun în fiecare zi.

Simte-te ca acasă la noul tău job!
Publicat 3 dec. 2021 Reactualizat 2 ian. 2022 Expiră 2 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos