Consilier vanzari – Hipermarket si farmacie veterinara

SUPER ZOO EUROPE RO SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Iubești animalele? Îți plac animalele de companie și interacțiunea zilnică cu ele?
  • Ești o persoană plină de entuziasm în căutarea unei experiențe valoroase?
  • Ești amabil/ă și orientat/ă către client?
  • Ești o persoană sociabilă, responsabilă, corectă, cu spirit de echipă?
  • Ești rezistent/ă la stres și flexibil/ă?
  • Ești organizat/ă și iubești curățenia?
Vino în Echipa Super zoo!

Descrierea jobului

Avem disponibil postul – Consilier vânzări Sibiu

Rolul tău:
  • Consilierea clienților și vânzarea produselor destinate animalelor de companie;
  • Menținerea relațiilor directe cu clienții în cadrul magazinului;
  • Rezolvarea cerințelor clienților și dezvoltarea unor relații personalizate cu aceștia, contribuind astfel la dezvoltarea afacerii;
  • Menținerea curățeniei în magazin;
  • Îngrijirea animalelor din magazin;
  • Plasarea mărfii la raft și păstrarea ordinii în magazin
  • Incasarea contravalorii marfii vandute si gestiunea casei de marcat;

Beneficiile tale:
  • Un loc de muncă sigur într-o companie internațională de succes;
  • Lucrezi într-un mediu plăcut și modern, iar produsele și serviciile sunt de cea mai bună calitate;
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată cu un venit atractiv care include, pe lângă partea salarială motivantă, și bonusuri periodice în funcție de performanță;
  • Primești formare profesională și training referitor la procesele noastre, precum și oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională;
  • Posibilități de promovare în cadrul rețelei de magazine Super zoo;
  • Discount considerabil la produsele din magazinele Super zoo.

În plus:
Super zoo îți oferă posibilitatea să-ți descoperi adevăratul potențial într-o companie în plină dezvoltare, așadar o să poți să crești în carieră și să ajungi oricât de sus îți propui.

Unde ne contactezi?
Așteptăm CV-ul tău la adresa jobs@superzoo.ro.

Cu peste 250 de magazine moderne specializate prezente în 5 țări , Super Zoo este liderul pieței din Europa de Est și este în plină expansiune, cu 5 magazine în România.
Conceptul nostru de succes:
Angajați competenți și iubitori de animale.
„Pentru că iubim animalele” (… o viață întreagă.)
Publicat 31 Aug. 2022 Reactualizat 30 Sept. 2022 Expiră 30 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.