de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 20 Dec 2019

Consilier vanzari Giurgiu, Ploiesti

1 post

Candidatul ideal

Ce asteptam de la tine?
Sa iti doresti sa cunosti oameni noi, sa te bucuri de realizarile tale si ale colegilor tai
Sa gasesti solutia potrivita pentru nevoile si asteptarile clientilor.
Sa fii deschis(a) sa utilizezi instrumente si solutii cu ajutorul unor tehnologii inovatoare in procesul de vanzare.
Sa fii disponibil(a) sa faci prospectarea activa a pietei si deci te deplasezi in teritoriu pentru a te intalni cu clientii.

Descrierea jobului

Ce iti propunem?

Te invatam sa promovezi serviciile si produsele financiare ale TBI destinate clientilor persoane fizice.
TBI doreste sa schimbe modul de a aborda clientii si iti pune la dispozitie tehnologia si instrumentele necesare pentru a incheia vanzarea pe loc oriunde s-ar afla clientul.

Ce iti oferim noi?
Relatie de munca stabila, deci contract de munca pe perioada nedeterminata.
Poti avea un venit lunar competitiv – parte fixa si bonus de performanta lunar (in functie de realizarile tale lunare). Cei mai buni dintre colegii tai castiga in medie 4000 lei net din bonusuri.
Chiar daca nu ai experienta, vei beneficia de training specializat de vanzari.
Oportunitatile de dezvoltare profesionale iti vor fi asigurate printr- un plan de cariera personalizat.

Suntem prezenti in Romania din 2002, atunci cand compania olandeza TBIF Financial Services (TBIF), compania-mama a TBI Bank, fosta filiala a Kardan Group, a infiintat TBI Leasing la Bucuresti.

Pasul urmator a fost extinderea operatiunilor noastre financiare in tara: am infiintat alte doua companii - TBI Credit si TBI Fleet. Astfel ne-am format ca jucator puternic si ambitios pe piata locala a sectorului financiar, oferind intr-un singur loc produse si servicii simple si convenabile in domeniile creditelor de consum si credite pentru companii.

In 2011, TBIF a achizitionat filiala bulgara a Nova Ljubljanska Banka (Slovenia), a creat TBI Bank si, in acest fel, am intrat in sectorul bancar. In 2012, am inceput operatiunile bancare in Romania si am deschis o sucursala TBI Bank la Bucuresti.

In 2016, TBIF a fost achizitionata de 4finance Holding – cel mai mare grup european de credite de consum accesibile online si pe dispozitive mobile.

In prezent, sucursala TBI Bank din Romania, TBI Leasing si TBI Credit impreuna furnizeaza acces la solutii financiare inovatoare, digitale, integrate, creditarea fiind baza activitatii noaste comerciale. Obiectivul nostru este sa devenim o banca digitala de noua generatie. Clientii sunt in centrul tuturor actiunilor noastre, iar noi suntem in permanenta schimbare in functie de comportamentul lor si de piata financiara. Cream o comunitate de experti talentati si foarte experimentati, gata sa isi ofere serviciile clientilor din toata Europa.

Consilier vanzari Giurgiu, Ploiesti  -  TBI CREDIT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles