de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

CONSILIER VANZARI (f/m) - BENVENUTI LOTUS CENTER ORADEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vino în echipa benvenutienilor dacă:
- ești o persoană dinamică, comunicativă, energică,
- ai spirit de echipă,
- vrei să înveți secretele pantofilor și să evoluezi profesional,
- ești pasionat de fashion,
- vrei un job relaxant, cu o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție.

Descrierea jobului

Consultanță și vânzare către clienți, amenajare vitrine și magazin, preluare și verificare cantitativă și calitativă a produselor, menținerea magazinului curat și ordonat, dezvoltarea abilităților în domeniul fashion.
Oferim salariu lunar atractiv + bonus în funcție de vânzări, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipă tânără și optimistă, training-uri, diverse beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 53 de magazine, in Bucuresti (10), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov (2),Bistrita, Iasi (3), Constanta (2), Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Piatra Neamt, Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures, Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea (2), Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu, Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin, Tulcea, Sf. Gheorghe, Roman.

Expirat
CONSILIER VANZARI (f/m) - BENVENUTI LOTUS CENTER ORADEA  -  SC BENVENUTI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles