Consilier vanzari dispozitive medicale

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare si vanzare,organizare si planificare;
Persoana ambitioasa dornica de dezvoltare profesionala;
Competențe de operare PC - Microsoft Office (Excel, Powerpoint, Word)
Limba engleză - nivel intermediar (conversație si corespondență).
Capacitate de convingere, argumentare, negociere.
Persoană serioasa, responsabila, comunicativă, sociabilă, autonomă;
Orientare către client și o atitudine pozitivă;
Rezistenta la stres;
Punctualitate;
Flexibilitate;
Implicat, onest, empatic;

Descrierea jobului

- Prezentarea in magazin catre pacienti a tipurilor de dispozitive medicale solicitate si a caracteristicilor lor;

- Asigura relatia intre pacienti si departamentele companiei;

- Evidenta canalelor de trimitere a pacientilor si monitorizarea lor;

- Activitate de vanzare on-line, confirmare comenzi, ambalare produse, emitere awb-uri, expediere colete;

-Emiterea de facturi si bonuri catre clienti;

-Intocmeste registrul de casa;

- Gestioneaza si raspunde de stocul de produse, materiale de productie, de mijloacele fixe, obiectele de inventar si de numerarul din casieria punctului de lucru;

Activitatea se desfasoara in Timisoara intr-un spatiu modern, curat in conditii foarte bune.

Pachet salarial si beneficii :

Salariu - se negociaza in urma interviului;
Mediu de lucru placut;
Se asigura formare profesionala gratuita;
Oportunitatea de a se dezvolta continuu la locul de munca.

Descrierea companiei

Suntem o companie dedicată asistenței medicale.
Noi facem ceea ce ne caracterizează pentru a răspunde nevoilor pacienților noștri prin furnizarea unor produse ortopedice și traumatologice specifice, diferite tipuri de orteze pentru membre, corsete, proteze, ghete ortopedice, carje, bastoane, rolatoare, fotolii rulante, scaune speciale, cadre de mers, sustinatori plantari, ciorapi elastici compresivi, sisteme antidecubit(saltea antiescara), produse tehnico medicale , uniforme medicale și nu numai.
Într-un cuvânt toate produsele necesare care facilitează viața pacienților.
Publicat 29 mai 2022 Reactualizat 26 iun. 2022 Expiră 28 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos