CONSILIER VANZARI - DEPLASARI

MOTIVI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Alătură- te echipei noastre dacă:

-ești o fire competitivă și focusată pe rezultate
-ai abilități de organizare,planificare și motivare pentru a atinge obiectivele magazinului și ale echipei
-îți place să inspiri,îndrumi și să ajuți clienții în materie de fashion

Descrierea jobului

Jobul principal este să călătoresti săptămânal în rețeaua de magazine Motivi din România pentru a oferi suport echipelor în atingerea targetelor și obiectivelor propuse.

Noi îți oferim:

-contract de muncă pe perioadă nedeterminată
-program de lucru în ture de 8h pe zi
-uniformă formată din colecția în curs
-reducere angajat în cadrul brandului
-comisioane din targetul lunar și targetul personal
-transport,masă și cazare
-program de traning în fashion și retail

MOTIVI face parte din grupul Miroglio, unul din cei importanţi retaileri din Italia cu tradiţie în modă şi cu o reţea de 1.300 de magazine monobrand în 34 de ţări.

MOTIVI a luat naștere în 1993, și la ora actuală este prezent cu 400 de magazine în întreaga lume, iar în România cu 15 magazine, fiind un brand care reprezintă stilul şi designul italian, pasiunea pentru modă, dorinţa de a aduce mereu ceva nou, capacitatea de a crea tendinţe.

Știm ca putem face lucruri extraordinare împreună, așa că te așteptăm să te alături echipei noastre. Trimite CV-ul tău acum la adresa: hr.romania@miroglio.com!

Îți oferim șanse reale de promovare, salariu atractiv plus comisioane, program de training continuu plus alte avantaje non-financiare.

Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos