Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Consilier vanzari confectii-Magazin La Femme

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana care isi doreste sa consilieze clientii, muncitoare, serioasa, ingrijita, cu simtul umorului.

Descrierea jobului

Magazinul este situat in zona Orhideea, aproape de orice mijloc de transport. Responsabilitati: consilierea clientilor in magazin, aranjarea produselor la raft, inchiderea la casa de marcat, curatenie zilnica, primirea produselor in gestiune, cunostinte minime de calculator.

LA FEMME este un brand local cu un lant de 10 magazine localizate in Bucuresti, Pitesti si Constanta.

La Femme boutique este marca inregistrata la OSIM.Conceptul La Femme a aparut din pasiune pentru haine care te scot din anonimat si iti exprima cat mai bine personalitatea. Numele frantuzesc al brandului a fost ales special pentru a ne trimite cu gandul la tara care a impus si inca impune moda la nivel mondial, concepul La Femme incercand sa faca acelasi lucru pe plan local.

Expirat
Consilier vanzari confectii-Magazin La Femme  -  TEX-AS Group SRL