Consilier vanzari COLIN'S

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti pasionat de fashion si vanzari ?
Vino sa faci parte din echipa Colin's !
  • Cu sau fara experienta;
  • Care poseda abilitati de comunicare, initiativa si flexibiliatate.

Descrierea jobului

Reponsabilitati consilier vanzari :
  • Participă la activităţile de pregătire,organizare si prezentare a produselor;
  • Comunicarea si relationarea cu clientii, promovarea produselor;
  • Asigură ordinea produselor şi a magazinului.

Oferim :
  • Posibilitatea majorarii salariului de baza, beneficiind de bonus din vanzare;
  • Tichete de masa;
  • Uniforma;
  • Program flexibil;
  • Discount 30% in toate magazinele Colin's;
  • Oportunitatea de a participa in programe de dezvoltare in cadrul companiei;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Sansa de promovare in cadrul companiei.

Colin's Romania este parte a EROGLU HOLDING SA, companie producatoare de textile, articole de imbracaminte si vanzarea cu amanuntul in 38 de tari cu peste 600 de magazine.
Brandul Colin's a fost infiintat in 1983. In Romania este prezent din 2011.
In prezent exista 30 magazine,13 in Bucuresti si 17 in tara: Craiova, Cluj, Constanta, Iasi, Brasov, Bacau, Galati, Pitesti Ploiesti (2 magazine) , Suceava, Sibiu, Targu Mures, Timisoara, Arad, Baia Mare, Targoviste. Fiecare nou magazin deschis este un pas important in strategia de dezvoltare a brandului ce isi propune dublarea numarului de magazine pana la finele anului 2022.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos