Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 16 Iun 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Consilier vanzari - COLIN'S

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cu sau fara experienta;
  • Care poseda abilitati de comunicare, initiativa si flexibiliatate;
  • Cu pasiune pentru fashion.

Descrierea jobului

Reponsabilitati consilier vanzari :

  • Participă la activităţile de pregătire,organizare si prezentare a produselor;
  • Comunicarea si relationarea cu clientii, promovarea produselor;
  • Asigură ordinea produselor şi a magazinului.
Oferim :
  • Posibilitatea majorarii salariului de baza, beneficiand de bonus din vanzare;
  • Tichete de masa;
  • Discount 30% in toate magazinele Colin's;
  • Oportunitatea de a participa in programe de dezvoltare in cadrul companiei;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Sansa de promovare in cadrul companiei.

Colin's Romania este parte a EROGLU HOLDING SA, companie producatoare de textile, articole de imbracaminte si vanzarea cu amanuntul in 38 de tari cu peste 600 de magazine.
Brandul Colin's a fost infiintat in 1983. In Romania este prezent din 2011.
In prezent exista 21 magazine, 11 in Bucuresti si 10 in tara: Craiova, Cluj, Constanta, Iasi, Brasov, Bacau, Galati, Pitesti si Ploiesti. Fiecare nou magazin deschis este un pas important in strategia de dezvoltare a brandului ce isi propune dublarea numarului de magazine pana la finele anului 2020.

Expirat
Consilier vanzari - COLIN'S  -  EROGLU ROMANIA S.R.L.- COLIN'S

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles