Consilier vanzari clinica estetica

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Clinica medicala de estetica faciala si corporala GIOCONDA MEDICAL SPA este in cautarea unui CONSILIER CLIENTI, cu abilitati de vanzare si potential de a dezvolta serviciile clinicii.

Cerintele postului:
  • Experienta anterioara intr-un domeniu similar si / sau in domeniul serviciilor de minim 3 ani
  • Cunoasterea principiilor si metodelor privind promovarea si vânzarea produselor/serviciilor
  • Atentie deosebita la detalii, excelente abilitati organizatorice

Descrierea jobului

  • Se asigura ca toti clientii beneficiaza de cel mai inalt nivel de servicii si de cea mai buna experienta
  • Creeaza relatii pe termen lung cu clientii si se ocupa de loializarea acestora
  • Face recomandari adecvate, personalizate ale produselor in functie de recomandarea medicilor si a specialistilor esteticieni din clinica
  • Se implica activ in campaniile de promovare a produselor companiei, atat on-line cat si off-line
  • Preia apelurile telefonice, noteaza si transmite mesajele receptionate, face programarea pacientilor in softul de programari
  • Inregistreaza si incaseaza contravaloarea serviciilor/ produselor
  • Asigura buna comunicare in cadrul clinicii dar si a clinicii cu colegi din alte locatii/ departamente/ Top Management
  • Inregistrari contabile primare

Ce iti OFERIM in schimb:
  • Pachet salarial atractiv corelat cu performanta
  • Un mediu de lucru placut
  • Reale posibilitati de dezvoltare profesionala intr- o echipa interactiva si plina de entuziasm.

Clinica de slabit si anti-ageing GIOCONDA Medical Spa este locul special in care obtii rezultate, unde echipa de medici si specialisti in frumusete te ajută să găseşti şi să scoţi la lumină cea mai bună variantă a ta!

De peste 15 ani in domeniul frumusetii, Clinica GIOCONDA Medical SPA a dezvoltat departamentul medical ca o completare a serviciilor de estetica, pentru a oferi un concept total de frumusete 360⁰.

Medici cu experiza in nutritie si dermatologie creeaza pachete personalizate complete si complexe care vizeaza rezolvarea unor probleme de estetica, precum si programe de reducere ponderala, detoxifiere, antiaging si de infrumusetare cu rezultate sigure, din punct de vedere medical si estetic, in cel mai scurt timp. Gasiti la Clinica GIOCONDA Medical SPA ultimele tendinte internationale in materie de servicii, produse si aparate, dezvoltate si perfectionate in urma studiilor de ani de zile ale unor producatori de renume mondial din domeniu. Scopul declarat este acela de a depasi asteptarile clientilor GIOCONDA Medical SPA, oferind servicii personalizate si orientate spre rezultate, in functie de dorinta fiecaruia.

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022