Consilier Vanzari Bucuresti

Sos. Odaii nr.439 - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Domiciliul: Bucuresti
Cunostinte solide PC (Office: Word, Excel, Powerpoint, Outlook),cunoasterea SAP reprezinta avantaj
Cunostinte si specializari in domeniul vanzarilor consultative
Capacitatea de a lucra cu cifrele;
Capacitate de analiză şi atenţie la detalii ;
Abilitatea de a gestiona schimbările şi de a asimila rapid noi informaţii.

Competente
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei
Abilitati de a lucra in echipa
Aptitudine de administrarea timpului
Proactivitate
Adaptabilititate
Empatie

Ce oferim:

Beneficii flexibile in Benefits Online
Abonament individual si Family de servicii medicale complete si complexe
Zile concediu suplimentar in functie de vechimea in munca
Ziua de nastere - zi libera platita de catre comapanie
Reduceri de 35 % la achizitionarea produselor companiei conform procedurilor aprobate
Progarme de recunoastere si apreciere
Al 13 lea salariu
Prima de loialitate
Abonament Bookster
Decont transport pe perioada de stare de alerta

Descrierea jobului

Principale atributii:
Consilierea clientilor in vederea promovarii produselor Karcher.
Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;
Prezentare articole / demo / vanzare
Facturare / incasare
Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare;
Implementarea sarcinilor trasate de catre seful de magazin;
Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
Atingerea target-urilor de vanzari;
Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie si mercantizare.

Descrierea companiei

FIECARE ZI ESTE O ZI PENTRU OBIECTIVE MĂREȚE.

Adorăm provocările și trăim din plin provocările - provocările dumneavoastră. Fie că e vorba de proiecte de curățenie uzuale sau extraordinare, intrarea în curte, hala fabricii sau Muntele Rushmore - noi cei de la Kärcher dorim să vă facem viața mai simplă, mai bună și mai plăcută, oferindu-vă soluții de curățare puternice și eficiente. Contribuim, de asemenea, la obținerea rezultatelor mărețe și favorizăm progresul. Pentru a crea și a dobândi valoare.

Ce ne ghidează?

Filosofia noastră clară și simplă: inovația reprezintă beneficiul oamenilor. Suntem perfecționiști, regândim întotdeauna sistemele și proiectele. Avem curajul să deschidem drumuri noi și siguranța să acționăm în loc să vorbim despre toate acestea. Această filosofie generează soluții eficiente, de calitate, care permit o gestionare inovatoare, cu un pas înaintea pieței. Deoarece, pentru noi, curățenia este cea mai mare provocare din lume. Pentru ea depunem eforturi. În fiecare zi.

Peste tot în lume marca Kärcher înseamnă performanța de top, inovație și calitate. Așa cum produsele noastre se diferențiază de altele și noi ne diferențiem ca angajatori. Întrucât aceasta este o companie de familie, aprecierea reciproca și încrederea sunt foarte importante pentru noi. La Kärcher te poți astepta la sarcini extraordinare și din acest motiv căutam angajați foarte motivați, dedicați și cu spirit de echipă. Doar împreună putem crea acel ceva special al Kärcher – și fiecare angajat joacă un rol important în asta. Diferența stă în tine.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos