Consilier vanzari - Bors,Tulcea,Constanta ID:10

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Rolul consilierului de vanzari:

Livreaza servicii de calitate clientilor nostri. Raspunde solicitarilor venite de la clienti

Candidatul ideal:
  • Simt estetic dezvoltat
  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Dinamism și spirit de inițiativă;
  • Orientare și deschidere către client;
  • Flexibilitate și spirit de echipă;
  • Capacitate de adaptare și comunicare.
  • Experiența anterioară în mercantizare/comerț constituie avantaj;

Descrierea jobului

  • Intâmpină clientul cu amabilitate, îl ajută să-şi aleagă produsele, îi oferă soluţii şi servicii;
  • Cunoaste in detaliu articolele de brand prezente la vanzare
  • Aprovizionează în mod corect şi eficient rafturile din magazin;
  • Realizează în mod corect inventarele;
  • Asigură amplasarea corectă a mărfurilor pe rafturi;
  • Depozitează şi manipulează în mod corespunzător marfa;
  • Verifică şi întreţine ordinea, curăţenia din raioane, sesizează şi înlătură eventualele defecţiuni;
  • Respecta planogramele pentru fiecare categorie de produse si sigură o imagine plăcută a magazinului.

Beneficii
  • Asigurare medicala la clinica privata
  • Bonuri de masa de: 20 lei/zi
  • 13 salarii pe an
  • Bonusuri de performanta
  • Traininguri periodice:

Descrierea companiei

Cine suntem?

Suntem o companie cu capital 100% german specializata in distributia si comercializarea unei game diverse de produse reprezentative pentru cele mai renumite case producatoare de bauturi alcoolice, tigarete, dulciuri, parfumerie, produse cosmetice si accesorii.

Incepand din anul 1997 ne-am consolidat pozitia de la an la an, pe un segment specific de piata, cel al activitatii de duty-free si travel retail. Am dezvoltat solutii eficiente atat pentru canalul de distributie cat si in retail, in prezent reteaua noastra numara 15 magazine situate la granita, in porturi si zone libere. Echipa Heinrig a evoluat odata cu compania atingand in prezent 163 de persoane.

Motorul nostru "german" a fost si este compania Gebr. Heinemann, Hamburg care administreaza cu succes o afacere de familie de mai bine de 125 de ani. Intregul sprijin si increderea primite din partea "familiei" Heinemann sunt definitorii in evolutia noastra ascendenta.
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 27 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos