Publicat 17 Oct 2017 | Reactualizat 16 Nov 2017 | Expiră 17 Nov 2017

CONSILIER VANZARI Bijuterii

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane pasionate de frumos pentru specializare in domeniul bijuteriilor.

Cerinte :
- studii medii /superioare
- persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre client
- abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostiintelor intr-un timp cat mai scurt

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- cunoasterea detaliata a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- gestionarea stocului de marfa existent, al incasarilor si al comenzilor
- mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului

Beneficii :
- se asigura training de pregatire pentru postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate
- job stabil, cu reale posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu
- mediu de lucru placut, elegant, rafinat
- pachet salarial motivant compus din salariu fix, bonuri de masa, target, prime periodice pentru cei cu rezultate deosebite.

"You & Me" este una dintre companiile de referinta pe piata bijuteriilor din Romania, avand un portofoliu ales de branduri internationale si care s-a impus prin calitatea si diversitatea produselor si serviciilor oferite clientilor sai, dar mai ales prin lansarea celor mai noi trenduri in materie de bijuterii pe piata romaneasca. Pentru noi, nu exista decalaj de fus orar intre Milano si Bucuresti.

Si pentru ca vrem sa fim printre cei mai buni, avem nevoie de tine, de energia si profesionalismul tau!

Expirat
CONSILIER VANZARI Bijuterii  -  You & Me