Consilier vanzari bijuterii aur

Desiree Jewelry - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Desiree Jewelry ,recrutează Consilier Vanzari bijuterii aur.

Ca sa devii repede un membru de baza in echipa noastra, vei avea nevoie de:
  • Experienta in retail (1 an); Predispus la munca în echipă și adaptabil.
  • Cunostinte de limba engleza constituie avantaj.
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
  • Rabdare, entuziasm, ambitie si pasiune pentru ceea ce faci;
  • Invatare rapida, rezolvare de probleme si focus pe experienta pozitiva oferita clientului si pe rezultate;
  • Spirit de echipa si empatie;

Descrierea jobului

In rolul de Consilier vanzari - bijuterii aur, pietre pretioase, ceasuri,vei fi responsabil(a) de:
  • Aplicarea celor cinci principii ale strategiei Serviciului Clienți.
  • Informarea clienților cu privire la obiectele achizitionate.
  • Gestionarea eficientă a solicitărilor clienților .
  • Păstrarea înregistrărilor interacțiunilor cu clienții.
  • Depunerea eforturilor adecvate pentru a asigura satisfacția clienților.
  • Identificarea oportunităților de creștere a vanzarilor.
  • Crearea unei experiente de vanzare utilizand toate informatiile si materialele pe care le ai la dispozitie;
  • Asigurarea serviciilor de mentenanta post – vanzare la cele mai inalte standarde de calitate (curatare, inlocuire, pachete fidelizare, etc);
  • Implementarea activitatilor promotionale conform strategiei si calendarului de marketing;
  • Asigurarea imaginii corespunzatoare a produselor vandute;
  • Cunoasterea si utilizarea corecta a sistemelor de vanzare si management al stocurilor;
  • Transmiterea feeback-ului primit de la clienti catre persoanele interesate din departamentele de suport;

Salariu motivant;
Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
Oportunitatea de a-ți dezvolta o carieră în domeniul vanzarilor;
Traininguri, bonusuri in functie de vanzari, etc.……..

Locatia: Coresi Shopping Resort

WEST MOLD INVEST SRL, comercializeaza branduri de calitate cunoscute ce fac parte din categoria produselor de lux.
Scopul nostru este de a genera o dezvoltarea pe durata nedefinita a afacerii de a crea şi de a adăuga valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliul nostru.
Publicat 1 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos