CONSILIER VANZARI-BABYNA PROMENADA MALL

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Minim Studii medii
-Placerea de a lucra intr-un magazin cu articole de fashion pentru copii
-Experienta in vanzari sau intr-un post similar constituie avantaj
-Amabilitate, flexibilitate, spirit de echipa, initiativa,punctualitate

Descrierea jobului

  • Organizeaza magazinul din punct de vedere ai imaginii( receptie marfa,etichetare , aranjare produse, curatenie)
  • Promovarea produselor
  • Identificarea nevoilor clientilor
  • Asigurarea de asistenta si consilierea clientilor in achizitionarea de produse
  • Operare calculator si casa de marcat
Oferta (bonusuri, beneficii):
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix 2000 lei NET + sistem de bonusare in functie de performante )
  • Decontare abonament transport
  • Program de lucru flexibil in ture ,40 ore/saptamana , 2 zile libere/saptamana.

Compania este cunoscuta pe piata sub denumirea Babyna si este importator de produse premium pentru copii.
Cu o experienta de peste 15 ani pe piata articolelor pentru copii , societatea a dezvoltat o retea de distributie pentru produsele importate , iar in acest moment se concentreaza pe piata de retail avand magazinul Babyna .
In Magazinul Babyna am selectat branduri originale care au trecut testul calitatii la superlativ , branduri alese prin prisma cerintelor si necesitatilor clientilor nostrii , astfel incat in acest moment in magazinul nostru gasiti produse de la : Mayoral-Spania , Abel&Lula-Spania, Condor-Spania, Froddo-Croatia,Victoria-Spania,Broel-Polonia,Crocs-USA si multe altele.Articolele de imbracaminte si incaltaminte sunt adresate copiilor intre 0 si 16 ani.
Ne dorim sa oferim servicii exceptionale clientilor nostrii in Magazinul Babyna din Promenada Mall.
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos