Publicat 22 Feb 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Consilier vanzari B2B

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Entuziasm, atitudine pozitiva, motivat de rezultate
Abilitati foarte bune de comunicare, negociere, planificare activitati
Permis conducere, disponibilitate pentru deplasari frecvente
Cunostinte operare PC (MS Office)
Absolvent de studii superioare
Experienta anterioara in vanzari, preferabil in domeniul vanzarilor de aparatura medicala, echipamente sau alte dispozitive medicale

Descrierea jobului

2 posturi: Transilvania si Moldova

Implementeaza planul lunar de vanzari in concordanta cu prioritatile companiei
Promoveaza produsele din portofoliu: echipamente si dispozitive medicale
Administreaza portofoliul de clienti existent si actualizeaza permanent baza de date
Mentine si dezvolta relatiile de afaceri cu clientii existenti
Identifica si dezvolta noi oportunitati
Identifica clienti noi, planifica si viziteaza periodic clientii din zona alocata
Realizeaza oferte bazate pe cerintele clientilor si participa la negocieri, pregateste detalii pentru contractare
Realizeaza target-ul de vanzari

Te vrem in echipa noastra daca iti doresti sa contribui la dezvoltarea rapida a companiei intr-un domeniu provocator si motivant!

SC Med Tehnica SRL was founded in February 2012 and the main activities are the import and distribution of medical equipment and consumables as well as training and support.
The company’s activity comprises: import and distribution of medical equipment and orthopaedic devices; technical support, service and repairs; warranty and post-warranty for medical devices and emergency use equipment.
Our medical equipment portfolio covers a wide range of medical fields.
www.med-tehnica.ro

Expirat
Consilier vanzari B2B  -  MED TEHNICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles