Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 15 Apr 2021 | Expiră 08 Mai 2021

Consilier vanzari auto

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

Automobile Bacau isi mareste echipa si cauta un consultant in domeniul vanzarilor

Experienta in vanzarea de autoturisme
Cunoscator de limba engleza
Cunostinte de operare PC
Pasionat de masini
Abilitati de negociere si persuasiune
Orientat spre rezultate si lucru in echipa

Descrierea jobului

Principala caracteristica a jobului este preluarea solicitarilor clientilor in vederea achizitionarii unei masini la comanda si mentinerea legaturii cu acestia pe durata procesului de achizitie, cat si post-vanzare.
Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si experimentata in domeniul vanzarilor auto unde performanta este rasplatita pe masura.

Automobile Bacau - un exemplu de succes in industria auto, o companie in continua dezvoltare si perfectionare, ce de peste 10 ani ridica nivelul de vanzare al autovehiculelor second-hand, avand una dintre cele mai mari flote auto cu o gama diversificata de autoturisme adaptata continuu cerintelor pietei.

Consilier vanzari auto  -  Automobile Group S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles